Интер надхитри Аталанта за четврти пореден полуфинал в турнира за Купата на Италия

23:42, 31.01.2023
Чете се за: 01:12 мин.
интер надхитри аталанта четъврти пореден полуфинал турнира купата италия

Отборът на Интер Милано постигна минимална домакинска победа с 1:0 срещу Аталанта в откриващия двубой на четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия.

Единственото попадение на стадион „Джузепе Меаца“ бе отбелязано в 57-ата минута, когато Хакан Чалханоглу комбинира с Лаутаро Мартинес около дъгата на наказателното поле на гостите от Бергамо, аржентинецът с едно докосване подаде топката наляво към Матео Дармиян, който с диагонален изстрел по земя се разписа в далечния долен ляв ъгъл на вратаря Хуан Мусу.

Така „нерадзурите“ се класираха за четвърта поредна година за полуфиналите в турнира, където ще опитат да преодолеят новото предизвикателство по пътя си към защитата на националния трофей на Италия.

Ветровито време и днес
Девет българки започнаха участието си в поредния турнир от веригата UTR Pro Tennis Tour в Благоевград