Непобедимите затвори магистрила "Хемус". Причината е снимките на третата серия на екшъна "Непобедимите".
Непобедимите затвори магистрила "Хемус". Причината е снимките на третата серия на екшъна "Непобедимите".
През целия ден преминаващите автомобили в участъка между виадукта "Бебреш" и тунела "Топли дол" можеха да видят на живо заснемането на ефектни каскади. Въпреки че движението беше пренасочено само в едната лента на магистралата, задръстване не се образува. За разочарование на феновете, както и на дебещите отстрани папараци, Слай и останалите звезди от ленатата така и и не се появиха на снимачната площадка. Хората от екипа на филма обясниха, че днес на магистралата присъстват само каскадьори, защото застраховките на холивудските актьори са прекалено скъпи. Затварянето на пътя е струвало на "Ню Бояна филмс" 5300 лв.
Бившият директор на ДАНС – Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?