Русенският митрополит Наум ще отслужи панихида в храм "Света Троица" по повод 141 години от Освобождението на града. Граждани и представители на институциите ще поднесат венци и цветя пред Пантеона на възрожденците. Ще бъде представена и изложба с репродукции на руски автори, озаглавена "Епизоди от Освободителната война".
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг