Ученик от Професионалната гимназия по туризъм в София е ударил учителка. Инцидентът е станал по обед в учителската стая: 17-годишното момче влязло и ритнало преподавателката си. Жената е прегледана в "Пирогов", тя е с контузия на крака, но състоянието й не е сериозно. Младежът е отведен за разпит в районното. Обстоятелствата около случая се изясняват.
Гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и реална финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи