Може да бъдат поискани още депутатски имунитети във връзка със случая на летище Варна.
Ако бъде свален имунитетът на Сидеров и разследването продължи, предстоят разпити на френската дипломатка и на стюардесите, които са били освободени, за да не се задържа полетът. Депутатите също не са дали показания, защото са показали картите си и са напуснали бързо летището. Тепърва ще се изясняват техните действия и от това ще зависи дали ще бъдат поискани още имунитети, уточни Цацаров. Установява се и кой е ударил Димитър Бахнев.
”Той е удрян и ритан и от народни представители. Дали е от един народен представител, дали това е господин Сидеров, или не е, или придружаващите го лица, това ще се изясни тепърва. По отношение на него има и медицинска експертиза”, - уточни главният прокурор Сотир Цацаров.
Главният прокурор е изискал справка за всички неприключени разследвания, свързани с лидера на "Атака". Сред тях са сблъсъците пред джамията "Баня Башъ" и скандалът в Батак в деня, в който там почитаха баташките новомъченици.
Репортер: Пенка Ангелова
Оператор: Лъчезар Ораков
"Нова година - нова валута": Опитът на Португалия и Австрия по пътя към еврото
Откриха над 400 кг тютюн за наргиле без бандерол в складове под наем (СНИМКИ)
Българин почина в САЩ: Мъжът е бил в център за задържане на имигранти в Мичиган