2-годишно момиченце от София пострада след катастрофа между "Опел-Астра" с румънска регистрация и "Грейт Уол" на главен път Е-79 срещу с.Железница. Детето е закарано в МБАЛ-Благоевград и след преглед е освободено за домашно лечение. Пътният инцидент е станал малко след 15 ч и затруднява интензивния трафик. Патрул на "Пътна полиция" пропуска движението на етапи в едната лента.
На плавна крива двата автомобила - румънският, който се връща от Гърция и този със софийска регистрация, пътуващ към Гърция, се удрят в предните си леви части заради навлизане в насрещната лента.
След повреди в левите предни колела, колите минават през насрещната лента и се удрят в мантинелите.
И двата автомобила са със сериозни материални щети, причините за катастрофата се изясняват.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро