Въпросът за Банковия съюз е една от най-важните теми, които ще бъдат обсъждани на последната сесия на Европейския парламент преди изборите през май.
Ивайло Калфин - член на ЕП от Прогресивния алианс на социалистите и демократите: "Освен това ще се обсъждат въпроси, свързани с бюджета, включително доклад, който ще внеса - за поуките от бюджета до 2020 година, който приехме. Ще бъдат довършени и редица законодателни актове, включително свързани с финансиране на важни операции, включително хуманитарни мисии на ЕС, с приключване на преговори по телекомуникационния пакет. Надявам се страните членки да приемат и роумингът да отпадне от следващата година. Това са темите в последната сесия."
На второ четене в правна комисия: Депутатите обсъдиха промените в Закона за държавния служител
Николай Найденов: Създадохме план, който превръща съдебната реформа в единна национална програма с ясна политическа отговорност
Депутатите от правната комисия гледат на второ четене Закона за държавния служител
Борисов: Управляващите трябваше да продължат решенията на предишните кабинети за американските самолети
Депутатите се събират извънредно във вторник заради Закона за държавния служител
„Справедлива цена“: Властта, производители и търговци обсъждат новата методика