Премиерът Пламен Орешарски направи вече своя избор.
Пламен Орешарски, министър-председател на България: "За разлика от други избори тези са важни не само за нас, но и за цяла Европа. Гласуването е израз на отговорност пред всички европейски граждани. Много се надявам нашите депутати да работят за по-единна и по-солидарна Европа в един свят на много нови предизвикателства и рискове. Така че в тези усилия да успяват да намират българския национален интерес. Интересът на българските граждани е по-бърз икономически растеж и по-добро благосъстояние на всички. В този контекст е много важно да имаме единни позиции".
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро