Изпълнителният директор на КТБ Орлин Русев и главната счетоводителка Мария Димова бяха призовани днес в столичното следствие, където останаха само няколко минути.
Янчо Янков, адвокат на Орлин Русев: "Защото и ние чухме, за това че г-жа Петрова е изменила показанията си, но... нямаме информация, а разсъждаваме върху хипотези. Дали е дала обяснения, които имат връзка с делото, по начин, по който е била улеснена прокуратурата, за да може поради тази причина Петрова да е вън от ареста, това не знаем дали е така."
Николай Рангелова, адвокат на Мария Димова: "Може би е оказала някакво съдействие и са преценили, че повече не е необходимо да остане задържана под стража."
Премиерът: Никаква милост към нарушителите, които застрашават здравето и живота на гражданите
Иван Демерджиев: Кандев ме изненада с това да си прекратим отношенията без ясни мотиви
Омбудсманът Велислава Делчева: Цените на тока от 1 юли са необосновано завишени
НАП започва проверка на шофьорите на колите от катастрофата на „Челопешко шосе“
Прокуратурата внесе искане за гледане на мерките на двамата шофьори, причинили катастрофата на "Челопешко шосе"
Властите анализират всички места в страната, които се използват за гонки