Трагедията в Горни Лом, при която загинаха 15 души след експлозия в завод "Миджур" беляза изборния ден в селото, което се намира в най-бедния край не само на България, а и на целия Европейски съюз.
Заради изборния ден екипите, които разследват причините за инцидента в завод "Миджур" не работеха. В селото се говори, че са открити останки от телата на загиналите. - Така се говори, ама дали е така, така го чухме снощи, хората къде са следобед ходили са намерили само тяло под руините, като са дигали с крановете някаква панела, - говорят помежду си хората. В Горни Лом продължават да търсят отговор на въпроса, защо се случи тази трагедия и се надяват, че няма отново всичко да потъне в забрава.Витан Димитров, заместник-председател на СИК в с. Горни Лом: Избирателната активност е спрямо другите години почти еднаква...
Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)