Демокрацията е процес и свободата на медиите е част от него, това е тезата на "Репортери без граници".
Жерар Чоп - председател на УС на Репортери без граници: "Това, което се посочва като един от най-големите недостатъци е липсата на прозрачност, натискът - политически и икономически. И по отношение на самите журналисти автоцензурата."
Терез Обрехт Холдер - координатор на Репортери без граници в Берн: "Самите журналисти трябва да се борят. Затова, трябва да има добро законодателство, а също така и политиците трябва да го разберат. Това е дълъг път и ако Репортери без граници може да допринесе за това, ние ще се радваме."
Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията