Стена се срути в Природоматематическата гимназия в Казанлък.
Красимир Дамянов, директор ПМГ ,,Никола Обрешков" в Казанлък: Всъщност това е стената към съществуващ към момента склад и склад, в който се държат материалите по физика. Няма никой пострадал, нито от работниците, нито от учениците, нито от колегите, тъй като това крило не се използва по време на строеж, тоест всички ученици са преместени в другото крило на сградата на училището.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани