47 годишен мъж, беше пребит зверски, до смърт на ЛОТ 4 от АМ "Струма".
Методи Бачев - изп.директор на строителната фирма: Направил е забележка и този мъж в присъствието на жена му и детето слиза и го убива на място. Въпрос: С какво го е убил? Методи Бачев - изп.директор на строителната фирма: С камък. Изпотрошил е служебният автомобил. Имало е много работници. Просто трагедия.Бачев допълни още, че служителят му се обадил по телефона, че се нуждае от помощ. Разбрал още, че нападателят извикал подкрепление от други мъже и след жестокия побой групата избягала от мястото на инцидента.
Методи Бачев, изп.директор на строителната фирма: Човекът е бивш военен и е убит на ЛОТ 4 "Струма" и ние строим пътища, ние не сме на война.Работници отказаха да разкажат за случилото се. Признаха обаче, че много от шофьорите не спазват забраните за движение по магистралата, която е в ремонт, дори са агресивни.
Работник: Ти го спираш, той ще те отнесе с колата. Кой си ти та де ме спираш. Щом е сложена бариерата и съм тука. Значи съм нещо.Полицията издирва извършителите на жестокото убийство.
Атанас Запрянов: Първите машини "Страйкър" пристигат през февруари в България
20 000 лева гаранция за шофьора, убил полицай при катастрофа на Околовръстното в София
Изготвят нови справки и експертизи по делото за побоя над журналиста Слави Ангелов
Президентът Радев: Опитът показва необходимостта от машинно гласуване с електронно отчитане на резултатите
Протест в защита на машинния вот на предстоящите избори се състоя в София
Провал на заседанието на правната комисия за промените в Изборния кодекс