Вицепремиерът и социален министър Ивайло Калфин смята, че правителството работи добре, но трябва да се изчистят взаимоотношенията между политическите партии, които го подкрепят.
Ивайло Калфин, вицепремиер и министър на труда и социалната политика: „Във всички има доброто желание и ясното обединяване около целите да има промяна и в здравната и съдебната система. Този кабинет и това мнозинство имат смисъл само ако правят тези промени, които хората очакват и то да ги правят качествено, а не по начин, който е спорен. Този, който мисли, че може да налага насила решения, да извива ръце - поне с нас няма как да стане това нещо."
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста