Българската стопанска камара настоява за спешно свикване на Националния съвет за тристранно сътрудничество за предлагания данък "вредни храни".
Красен Станчев - Институт за пазарна икономика: Хората ще бъдат ориентирани към употреба на по-некачествени продукти, второто нещо, което ще се случи и това е ефектът, който не се споменава както е в Унгария например, част от хората ще трябва да избират между ядене и неядене. Следващото нещо, което е интересно, е за фирмите. Те ще търсят заместители заместители и от внос и от други субстанции заместителите ще доведат до намаляване на оборотите съответно до по-малко работни места и до по-малко приходи по всички показатели и по преки и по-непреки данъци.
Задълбочаване на енергийното сътрудничество между България и Азербайджан обсъди Илияна Йотова с Илхам Алиев в Баку
Кабинетът с решение на кризата със застраховката "Гражданска отговорност"
Министърът на икономиката Александър Пулев: Състоянието на фиска ни е абсолютно критично
Водни салюти, стотици фенове и приятели посрещат DARA на летището в София
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова за домакинството на "Евровизия" 2027: Надяваме се на мощната и стабилна подкрепа на институциите