Първи случай на починал у нас от морбили. 9-месечно бебе от Пловдив е починало в Клиниката по инфекциозни болести в града. Детето е от квартал "Столипиново" и е било прието за лечение на 29 март. То не е имало възрастта за задължителна имунизация, която е 13 месеца. Здравното министерство призовава родителите да проверят имунизационния статус за морбили на децата си.
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Бъдещето на детската болница: И Здравното министерство ще проверява проектирането на педиатрията
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
Майката на загиналото момче край Мездра: Иван не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им