Кметът на Община Дупница - инж. Методи Чимев, сключи договор с Изпълнителна агенция "Военни клубове и военно-почивно дело" за осигуряване на безплатно изхранване на военните с увреждания и военнопострадалите от общината. Стойността на договора е близо 70 хиляди лева, а срокът за предоставяне на помощта е в рамките на две години.
До 40 потребители ще се възползват от услугата . Списъкът с потребителите се изготвя от Военно-патриотичния съюз в града. Всеки работен ден, хората ще получават топъл обяд, като единичната стойност за обяд е 3,42 лева. Община Дупница осигурява за своя сметка и доставката на храната до домовете на трудноподвижните хора.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата