В пловдивската университетска болница „Свети Георги” стартира кампания за безплатни гастроентерологични прегледи. Това съобщи ръководителят на Клиниката по гастроентерология доц. д-р Николай Кръстев. Прегледите ще се провеждат от следващата седмица всеки работен ден.
Пациентите ще бъдат консултирани между 8,30 и 10,00 часа лично от началника на отделението, като само в сряда случаите ще се поемат от колегата му д-р Александър Петров. Необходимо е пациентите да се запишат предварително на телефона на клиниката.
Кампанията ще продължи и през следващия месец. Целта ѝ е да осигури превенция и диагностика на болести на стомашно-чревния тракт.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра