Заповедта на служебния енергиен министър Николай Павлов е във връзка с писмо от Електроенергийния системен оператор. В него се изтъква, че резервите, необходими за нормалното функциониране на електроенергийната система на страната ни са възстановени и са в готовност да посрещнат предстоящото краткотрайно увеличение на електропотреблението. Днес министър Николай Павлов ще даде брифинг за състоянието на електроенергийната система.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите