Министър-председателят Бойко Борисов се срещна с представители на Камарата на строителите в България /КСБ/, съобщиха от пресслужбата на кабинета. Той е посочил, че не одобрява линията за дискредитиране на сектора, но е призовал за качествено изпълнение на проектите.
По време на разговорите представителите на бранша са заявили, че спазват всички европейски стандарти при строенето на пътища и са призовали за подкрепа срещу риториката за дискредитиране на строителния бранш.
В срещата е участвала и министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите