По време на днешното правителствено заседание премиерът Бойко Борисов коментира и темата за "Булгартабак". Ето какво заяви той:
Бойко Борисов - министър-председател: Искам още една тема да засегна, защото също доста се поядосах. "Булгартабак" не е продадена от мен. Много ясно искам да им кажа на тези, които са им сведени тези опорни точки. "Булгартабак" нито имаше пари в сметката тогава, това, което са ми докладвали и беше продадена от Агенцията за приватизация. На ДАНС разпоредбите, които ще дам е да направим ревизия на целия преход, на всички приватизационни сделки.
Никола Минчев: Този бюджет не показва реформи, а увеличава разходите за администрацията
Борислав Гуцанов, БСП: Това е преходен бюджет, но 131 гласа в парламента не бива да се пропиляват
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу