Премиерът Бойко Борисов се срещна с бившия главнокомандващ на силите на НАТО в Европа ген. Уесли Кларк, който сега е представител на швейцарска компания за противодействие на контрабандата.
Борисов представи, резултатите от работата на българския Междуведомствен координационен център за противодействие на контрабандата.
Кларк изрази готовност, от името на швейцарската организация, да увеличи капацитета на центъра в ГДБОП, като предостави технологични и дигитални платформи.
Борисов подчерта пред госта си, че борбата със сивия сектор у нас е довела до увеличаване на приходите в държавния бюджет.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите