Мога само да пожелая успех на Румен Радев, разчитаме на него като всички българи, надявам се да го изпратим с овации след пет години, коментира пред журналисти в парламента премиерът в оставка Бойко Борисов. Днес новоизбраният президент Румен Радев положи клетва пред Народното събрание.
Истински съм възмутен от БСП с просташкото им отношение към президента Плевнелиев, заяви още Борисов. Само преди няколко месеца бяха тук десет президенти, дадоха прекрасна оценка за работата му, отбеляза той. Премиерът в оставка пожела на Румен Радев когато си тръгва, да му ръкопляскат.
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
Председателят на парламента Михаела Доцова се срещна с колегата си от РСМ Африм Гаши
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско