ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Депутатите гласуват кандидатурата на Емил Димитров за нов екоминистър

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:20 мин.
У нас

На първото си пленарно заседание след коледната ваканция депутатите ще гласуват оставката на Нено Димов и кандидатурата на Емил Димитров за нов министър на околната среда и водите.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

След коалиционния съвет вчера стана ясно, че депутатът Емил Димитров, известен като Ревизоро, е номинацията на Обединените патриоти за нов екоминистър.

До този момент Димитров ръководи Парламентарната комисия за наблюдение на приходните агенции и борба със сивата икономика, също така е и бивш директор на Агенция "Митници". Бил е и главен секретар на областната администрация в Перник. До избора му се стигна след задържането на настоящия министър на околната среда Нено Димов, който беше обвинен в умишлена безстопанственост, свързана с водната криза в Перник. И в този момент Димов остава в следствения арест.

Свързани статии:

Кой е Емил Димитров - предложен за следващ министър на екологията
Кой е Емил Димитров - предложен за следващ министър на екологията
Кой е Емил Димитров? Димитров започва да работи като ревизор в...
Чете се за: 00:58 мин.
Патриотите заложиха на перничанин да овладее кризата с водата в Перник
Патриотите заложиха на перничанин да овладее кризата с водата в Перник
Депутатът Емил Димитров, известен като Ревизоро, е номинацията на...
Чете се за: 01:45 мин.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?