Със сигурност в последните няколко дни наблюдаваме засилване на трафика, затова очакваме и днес на места да се образуват тапи. Основните улици и булеварди са отворени за движение след ремонти .Остава да се довършат тротоарите по тях, максимум в рамките на седмица. Това заяви заместник-кметът по транспорт в Столичната община Евгени Крусев.
Бул. "Пенчо Славейков" се очаква да бъде изцяло отворен в началото на октомври. Правик всичко възможно трамвайните маршрути по ул. "Граф Игнатиев" да тръгнат в началото на ноември.
Велоалеите по бул. Витоша и ул. "Георги Раковски" ще бъдат свързани чрез обособяването на отсечка по бул. "Патриарх Евтимий", каза още Крусев.
Иран предупреди Румъния, че ще реагира, ако се разреши на САЩ да използват румънски бази за операции в Близкия изток
Година след трагедията в Кочани: 63 бели стола - символ на угасналите 63 живота