Граждани сигнализираха, че лъвът в разградския зоопарк е с наранена лапа и куца. Според тях за животното не се полагат адекватни грижи, а условията в зоокъта не са достатъчно добри за отглеждане на големи котки. След внесени в прокуратурата жалби бяха извършени проверки.
Лъвът Любо е в добро състояние, храни се. Раната му не е инфектирана. Тя е обработена от екип ветеринарни лекари. Има предписание от БАБХ за продължение на лечението му.
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините