Видински полицаи са задържали двама криминално проявени жители на видинското село Градец за убийство, съобщават от Областна дирекция на МВР. Сигнал за извършеното тежко криминално престъпление е подал в полицията вчера сутринта кметът на Градец, който е съобщил за открит труп на мъж в стая на жилищна постройка.
Полицаите са установили самоличността на починалия - 52-годишен жител на с. Градец, който е бил с множество наранявания по главата и тялото. Последвалата аутопсия във видинската болница потвърдила първоначалните данни за извършено убийство.
След предприети действия криминалистите са задържали извършителите на престъплението - И.М./57г./ и М.Ф./49г./. Според първоначалните данни, на 28 март вечерта, мъжете са употребили алкохол в дома на М.Ф. и след възникнал скандал, двамата нанесли побой на 52-годишния мъж с дървен кол и метални тръби. Извършителите на деянието са задържани в полицейския арест за срок до 24 часа.
Скандалът в 138-о училище: Директорът е с две повдигнати обвинения след откритите камери в тоалетни (ОБЗОР)
Записите от камерите в тоалетните на 138-о училище са отивали директно в телефона на директора
Общо 350 000 лева парична гаранция за свободата на Йордан Кателиев и Николай Стефанов определи съдът
Директорът на 138-о училище в София: Не съм слагал камерите, вчера разбрах
Скандалът в 138-о училище: Директорът е с две повдигнати обвинения след откритите камери в тоалетни (ОБЗОР)