Фургоните, в които ще бъдат настанени бежанците, участвали в бунта в бежанския център в Харманли преди дни, пътуват към Елхово. Тази сутрин наш екип засече фургоните на автомагистрала "Тракия" след Пловдив. Колоната от автомобили беше ескортирана от полиция. Междувременно в Харманли, а и в Центъра за бежанци там, ситуацията вече се нормализира.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра