Пътен инцидент затрудни временно движението по автомагистрала "Тракия" в участъка на 251 километър в посока Бургас, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Сливен.
В 17.16 ч в РУ-Сливен е получен сигнал за забелязано тялона пътното платно в близост до лек автомобил, паркиран в аварийната лента. Пристигналите на място екипи установили, че тялото е на мъж, починал, след като е бил блъснат от автомобил.
Полицейските служители са установили причинителя на пътното произшествие - товарен автомобил "Скания", управляван от водач на 45 години от град Карнобат. Загиналият мъж е на 50 години, пътувал е сам в лек автомобил "Рено". Образувано е досъдебно производство.
Процесуално-следствените действия на мястото на инцидента са приключили и движението е възстановено.
Разширяват списъка с безплатни лекарства за деца до 7 години - НЗОК вече покрива 11 медикамента
Протест на "Правосъдие за всеки" - демонстрацията отново е с искане за оставката на Сарафов
Нови обитатели в парка в Белица: Мечките Гордо и Флоренция пристигнаха от Аржентина