Ръководството на ГЕРБ-Плевен изключи от структурите си директора на Изпълнителна агенция "Автомобилна администрация" Цветелин Цветанов, който бе арестуван по подозрения в корупционни действия. Това съобщи на пресконференция в пресклуба на БТА Мартин Митев, общински ръководител на ГЕРБ в Плевен.
Решението за изключването му е било взето на спешно заседание в четвъртък вечерта. Митев уточни, че взетите на местно ниво решения се изпращат до Изпълнителната комисия на ГЕРБ, която следва да ги утвърди.
Цветелин Цветанов бе арестуван при специализирана операция на ГДБОП, ДАНС и прокуратурата, при която бяха задържани общо 18 души от ДАИ, бивши и настоящи служители, като на 9 от тях бяха повдигнати обвинения. По данни на прокуратурата, в дома на Цветанов са открити 170 000 лева, а в дома на негов роднина още 400 000 лв.
Президентът Радев за атаката в Сидни: Гласът на хуманизма се заглушава все по-често от омразата и грохота на оръжията
Президентът Румен Радев ще участва в традиционното запалване на свещите за Ханука
Тошко Йорданов: От ИТН никога не сме твърдели, че "сме оженени за някоя власт"
"Летяха куршуми, нямаше къде да се скрием": Атентат в Сидни разтърси света в първия ден на Ханука (ОБЗОР)
Украйна се отказва от членство в НАТО в замяна на гаранции за сигурност от САЩ и Европа
С 20% по-големи кредити са изтеглили българите през първите 9 месеца на годината