Катастрофа затрудни движението по автомагистрала "Тракия" в района на Пловдив в посока Бургас.
На 144 км на АМ "Тракия" в района на Пловдив в посока Бургас преди около 3 часа стана катастрофа между ТИР и два леки автомобила. Преди около половин час движението беше пуснато и в момента то се осъществява нормално. За щастие няма пострадали хора, само материални щети.
Един от участниците в ПТП-то разказва: "Както си карах в крайната лява лента и видях, че малко по-напред е аварирал ТИР. Успоредно с мен караше друг автомобил в дясната лента, който може би не разбра, че ТИР-ът е аварирал и се вряза директно в него и изскочи в лявата лента при мен, съответно аз се забих в него".
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема