Зрелищна катастрофа затрудни временно движението по пътя между Враца и Мездра тази сутрин. За щастие инцидентът се размина без жертви.
Заради спукана по време на движението задна гума, лек автомобил, пътуващ в посока София, се ударил с голяма сила в мантинелата и се приземил в близката неожъната нива. От високата скорост колата се превъртяла във въздуха цели четири пъти през храстите край шосето и през крайпътната канавка и се спряла на колелетата си на 20 метра навътре в нивата, разказа пострадалият шофьор.
Той има 43 години стаж зад волана, но подобно произшествие му се случва за първи път. Полицейски патрул охранява мястото на катастрофата и отбива движещите се коли в съседната лента.
Откриха изложба по повод 150 години от Априлското въстание в Обсерваторията в Рожен
Възстановено е движението и в двете посоки по АМ "Тракия" в района на 69-ия километър
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"
Повече от 8 часа продължава борбата с пожара на АМ "Тракия" при отбивката към Велинград
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"