Китаристът на легендарната британска група „Ролинг стоунс“ Рони Ууд разказа пред вестник „Метро“ как е победил рака на белите дробове. Той бил диагностициран с коварното заболяване миналата година. След като претърпял операция, музикантът ходил на медицински изследвания в продължение на три месеца.
Около 12 седмици ходих да ме проверяват дали всичко е изчистено. Накрая лекарите ми казаха: „Отивай и се наслаждавай на живота си!“
Седемдесетгодишният рокаджия сподели радостта си с читателите на таблоида за това, че не му се наложило да премине през курсове на химиотерапия.
По думите му, в никакъв случай не искал да се раздели с буйната си грива.
Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента (СНИМКИ)
"В кадър": Филмът "От Балкана до Нил" - хроника на едно приятелство тази вечер по БНТ
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си