Кметът на Разград оттегли докладната си за концесията за стадион "Лудогорец Арена".
Това стана на извънредно заседание на Общинския съвет, на което трябваше да се разгледат условията по договора. Сред спорните текстове на предишното обсъждане беше задължението концесионерът да дава на Общината 0,5% от приходите си от продажби. Още миналата седмица комисиите по законност и общинска собственост на местния парламент събраха 28 предложения за промяна на условията на договора. Кметът д-р Валентин Василев заяви, че след като ги разгледа и съгласува с няколко министерства, ще внесе нова докладна за концесията. Изпълнителният директор на клуб "Лудогорец" Ангел Петричев коментира, че това е положителен знак от страна на кмета.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра