Вот на недоверие е проевропейско поведение, ако скрием корупцията за 6 месеца, решаваме ли нещо? Това заяви в студиото на "Панорама" председателят на БСП Корнелия Нинова в студиото на "Панорама". Това би ли се харесало на европейските държави, аз мисля, че не, допълни Нинова.
По въпросите за достойното бъдеще на ЕС, имат нашата подкрепа, но по вътрешни, открити проблеми оставаме такава опозиция, каквато ни познавате, каза Нинова и допълни, че моментът за вота на недоверие не е избиран нарочно.
По думите ѝ корупцията е проблем номер 1 в държавата.
Корнелия Нинова: Искаме да покажем проблемите и чрез вота на недоверие искаме да търсим тяхното решаване.
Имаме принципни различия с ДПС, затова внесохме вота на недоверие сами, допълни лидерът на БСП.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите