Крадци са демонтирали и отнесли 2,3 километра меден електрически проводник от фотоволтаичен парк, намиращ се в покрайнините на Лом, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Монтана. Кабелът е с дебелина 4 милиметра и е собственост на фирма от Плевен. По него произведената от парка енергия се включвала в електропреносната система на страната. По случая е образувано дознание, щетите се изясняват, уточниха от полицейската дирекция.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро