Някои от центровете за временно настаняване на бездомни хора в страната вече работят. Заради понижаването на температурите днес отвори и кризисният център в столичния квартал Захарна фабрика.
Кризисният център тук в Захарна фабрика трябваше да отвори врати в началото на декември. Заради застудяването обаче приемът на хора останали без дом започва от днес.
За хората, които имат нужда от настаняване в такива центрове, не е необходима допълнителна регистрация.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра