17-годишно момче загина, падайки в асансьорна шахта на изоставена сграда в Приморско.
Малко след 1 ч. през изминалата нощ в Районно управление - Приморско е получено съобщение за инцидента в изоставен строеж, разположен на ул. „Съединение”.
Констатирано е, че причината за инцидента е снимка, която загиналият младеж и негов приятел решили да направят от изоставената сграда.
Загиналото момче е от София и е било в Приморско за лятната ваканция заедно със свои приятели.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите