Повече от три километра опашка от леки и товарни автомобили е образувана от сутринта по републиканския път "I - 7" в посока на ГКПП "Лесово". Пунктът е затворен от 08.00 часа поради спецакция на полицията. Това съобщи говорителят на ОД на МВР Ямбол Татяна Павлова. Екипи на пътна полиция следят за безопасността на движението по републиканския път и пренасочват автомобилите към най-близките гранични пунктове - Капитан Андреево и Малко Търново, допълни Павлова.
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"