В две поредни издания на играта „Стани богат“ на 24 и 25 май в стола на богатството ще седнат най-възрастният и най-младият участник, записани до момента.
На 24 май от 19:00 часа зрителите ще имат възможността да проследят играта на 86-годишния икономист Лукан Динов. Веднага след него изпитанието на телевизионното състезание ще премине и най-младият участник – осемгодишният Сава Попов от Варна.
Второкласникът от музикалното училище „Добри Христов“ успял да убеди родителите си да участва. След тяхното съгласие съвсем сам попълва анкетата на сайта на БНТ и преминава предварителното интервю за кандидатите.

За участието на Сава Попов в „Стани богат“ за първи път ще бъде променена и конфигурацията на местата за водещия и участниците. Без право да отговаря, подсказва или съветва, до Сава Попов ще седне неговият баща Павел. Най-малкият участник в „Стани богат“ този сезон свири на виола, обича да чете книги за митология и твърдо вярва, че богатството не се измерва само с пари.
Двата епизода на телевизионната игра „Стани богат“ с участието на Лукан Динов и Сава Попов ще бъдат излъчени на 24 и 25 май по БНТ.
Министърът на транспорта очаква нова заповед от АПИ за ограничанията за спирането на тежкотоварния трафик
Над 260 пострадали от наводненията домакинства са получили финансова помощ от социалното министерство
Окръжната прокуратура в Русе поиска арест за петима от участниците в групите, свързани с разбитата лаборатория за фентанил
Пожарът на „Тракия“: Екипи продължават да следят, за да не се разпространява огънят