6-годишно дете от Бяла получи дарение инсулинова помпа, която ще подобри начина му на живот. Малкият Велислав се разболява от диабет на годинка и половина. Оттогава до днес всеки ден по четири пъти му поставят инжекции. С помпата момчето вече ще може да се лекува по модерен и безболезнен начин у дома. Дарението е на асоциация „Докосни дъгата" и комплекс „Лабиринт", в сътрудничество с екипа на Първа детска клиника в Университетската болница „Света Марина" във Варна.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите