Братската могила в Асеновград е била осквернена. На нея са били изписани хитлеристки символи и знаци, съобщиха от пресцентъра на БСП. От местната организация на партията са подали сигнал в районната прокуратура и МВР. Те заявяват, че е недостойно да се поругават паметници на хора, борили се срещу фашизма. И че е антибългарско да се опитват да разделят обществото ни и да насаждат омраза.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк