Почина и второто близначе, паднало от 8-ия етаж във Варна. В събота сутринта две деца на година половина паднаха от 8-ия етаж на жилищен блок в квартал “Левски”. Едното почина на място, другото беше настанено в реанимацията на МБАЛ “Света Анна” с множество травми.
Детето беше оперирано веднага. Екип от различни специалисти следеше състоянието му. Въпреки че лекарите са направили всичко възможно, момченцето е починало миналата нощ въпреки пълния обем реанимационни процедури, които са му направени.
Предстои патолозите да направят аутопсия, при която ще стане ясно какво точно е предизвикало смъртта.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си