ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Полицията в Ловеч издирва избягал затворник

bnt avatar logo от БТА
A+ A-
Чете се за: 00:23 мин.
У нас

Полицията в Ловеч издирва избягал затворник, съобщи говорителят на Окръжната прокуратура Кирил Петров. Мъжът е избягал тази сутрин около 10.30 ч, докато е бил на работен обект в града.

полицията ловеч издирва избягал затворник

Борислав Иванов не се е върнал в затворническото общежитие, където е настанен за изтърпяване на наказание, лишаване от свобода.

От март 2011 година той е с влязла в сила присъда за блудства и кражби за 14 години. Излежал седем години, добричлията е преместен в общежитието край Ловеч.

Иванов работил в млекопреработвателно предприетие, където почиствали складове с други хора. Сигналът е подаден от служител на фирмата, която го е наела.

За издирването му са били мобилизирани екипи на ОД МВР - Ловеч и Районните управления на полицията в региона. По случая е образувано досъдебно производство.

Заместник-правосъдният министър Николай Проданов заяви, че в момента има около 800 човека, които са в общежитията и работят, и няма как до всеки от тях да има надзирател.


ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?