Последен ден за покупка на седмична електронна винетка за камионите и автобусите над 3,5 тона.
От утре продажбата им ще бъде преустановена заради предстоящото въвеждане на толтакси за тежкотоварните превозни средства. От 1 март те ще плащат на база изминато разстояние при ползването на над 3100 км автомагистрали и първокласни пътища в страната. Използването на останалата част от пътната мрежа остава безплатно.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив