Министър-председателят Бойко Борисов заминава на посещение в Босна и Херцеговина, където ще открие Международния икономически панаир.
С присъствието си премиерът Борисов ще подчертае значението на икономическото развитие на страните от Западните Балкани за европейската им перспектива, съобщават от Правителствената информационна служба. Тази вечер премиерът е предвидено да участва в обща вечеря с лидерите на Сърбия, Черна Гора, Хърватия, Република Сръбска, БиХ. Очаква се премиерът да проведе и двустранна среща със сръбския президент Александър Вучич. Мостарският панаир е място за срещи на представители на бизнеса от региона и на големи международни компании.
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста