Във връзка с отправени редица запитвания за отношението на президентската институция към вулгарните публикации и дейността на агенция „ПИК“, от Прессекретариата на държавния глава заявяват, че превръщането на определени медии в инструмент за политическа саморазправа създава заплаха не само за свободната журналистика, но и за гражданското общество. Изразяват надежда, че този случай може да сложи началото на дебат, който да доведе до оздравителен процес в българската журналистика.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец