Президентът на Швейцария Дорис Лойтхард ще бъде на официално посещение у нас по покана на държавния глава Румен Радев.
Президентът Радев ще разговаря с гостенката си "на четири очи", след което ще започнат пленарните разговори на официалните делегации.
Президентът Лойтхард ще участва в церемонията по официално закриване на Форума за дуално образование, а след това двамата президенти ще дадат началото на публична дискусия на тема "Европа - по пътя на дигиталното бъдеще" в СУ "Св. Климент Охридски". Дорис Лойтхард ще има среща и с премиера Бойко Борисов.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи