Продължава разследването на инцидента в оръжейния завод "Арсенал", при който вчера пострадаха три жени.
Те бяха приети за лечение в столичната болница "Пирогов" и към момента са в добро общо състояние, без опасност за живота. Ръцете и лицата на служителките обгоряха след възпламеняване на барут в цеха за пиротехнически изделия.
Все още не е ясна причината за инцидента - проверяват се версиите за техническа и човешка грешка.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро