На автомагистрала "Хемус" в 13.00 часа министър Петя Аврамова и директорът на Агенция "Пътна инфраструктура" ще проверят заключителния етап от ремонтните работи на виадукта при тунел "Витиня" в посока София.
За първи път след въвеждането му в експлоатация през 1984 г., виадуктът е с изцяло възстановени носещи стълбове, пътна плоча, тротоарни конзоли и фуги. Предстои монтиране на новите мантинели на съоръжението и полагане на маркировка.
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"